O nás

Servisní pojišťovna a.s.

První česká servisní pojišťovna byla založena v roce 1997. Její základní kapitál činí 105 mil. Kč a kapitálově je to ryze česká společnost.

Předsedou představenstva je JUDr. Ing. Ladislav Samohýl, většinový vlastník společnosti Samohýl Motor Holding. Tato společnost sdružuje síť prodejen automobilů a autorizovaných servisů významných světových značek - Mercedes-Benz, Volkswagen, Škoda, Audi, Hyundai, Jeep, Chevrolet.

Znalost problematiky a snaha zabezpečit pro zákazníky maximální servis a dokonalé služby byla i hlavním motivem vzniku pojišťovny, která se specializuje na havarijní pojištění vozidel. Nabízíme proto našim klientům řadu netradičních služeb, kterými se odlišujeme od jiných pojišťoven.

 

Propagace Servisní pojišťovny - Autocross

Na propagaci produktů  Servisní pojišťony mezi širokou motoristickou veřejností spolupacujeme s autokrosovým týmem Samohýl Motorsport. Jezdec Martin Samohýl v letošní sezóně reprezentuje ČR na okruhu  mistrovství Evropy!

Sledujte https://www.facebook.com/samohylmotorsport/

Ohlédnutí za  sezónou 2016 http://www.autokrosar.cz/index.php/sestka-s-martinem-samohylem/#

V depu
Naše reklama v Přerově
Na trati
Cesta na závody
Celkové výsledky 2016 -  ME touring autocross
imgimg

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím